ПРАКТИКА | 1991 - зона за споделяне
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ПРАКТИКА | 1991 - зона за споделяне

Форум на групата ПРАКТИКА | 1991, насочен към взаимопомощта и себеопознаването
 
ИндексПортал ПРАКТИКАПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Опасността се крие в грешната посока

Go down 
АвторСъобщение
Tea
Случайно попаднал
Случайно попаднал
Tea


Брой мнения : 2
Join date : 01.10.2012
Age : 26
Местожителство : Земята

Опасността се крие в грешната посока  Empty
ПисанеЗаглавие: Опасността се крие в грешната посока    Опасността се крие в грешната посока  Empty01.10.12 18:28

[center] Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Всичко, което смятам да напиша е дело на собствения ми опит. Не се мисля за експерт, но преживяното ми стига, за да осъзная някой тънкости в духовния път.
Опасности в духовния си път би срещнал само, ако поемеш в грешната посока. Всеки има две опции. Аз ги назовавам- Светлината(Доброто) и Мрака(Злото). Преди три години поех в грешната посока, постепенно и неусетно затъвах! Третата година вече бях обсебена от негативния контрол. Всяка вечер плачех, изпитвах силна душевна болка, но и някак нещо в мен изпитваше удоволствие от това. Самонаранявах се. Адреналина беше ефективно, но само временно "лекарство" на проблема (белезите още са по тялото ми). Манипулирах максимално, бях важната АЗ и ТЕ (ТЕ са всички тези негативизми, които ми влияеха). Бях типичен представител на човек, живеещ в Мрака. Информацията до мен беше ограничена от ТЯХ и не можех да осъзная какво всъщност става с мен. Преди месец една жена стана мой спасител, обясни ми къде съм и какво правя. Каза ми, че ако искам да се измъкна от това тресавище, мога да го сторя със силата на волята и на вярата си. Даде ми насоки и започнах още от другия ден. Бях ядосана, защото си чувствах предадена и реших да престана моментално с лошите си заниманията. ТЕ бяха мои мъчители, но и мои приятели, до момента в който разбрах истината за ТЯХ и за мен. Сега съм във верния път и съм много щастлива. Станах по-добър човек. Живота ми стана прекрасен. "Черната завеса падна" и сега виждам тази СВЕТЛИНА. Обичам всичко и всички. ОБИЧАМ БОГ. Тъгата, болката и злото са изпята песен от моя живот. Доброто винаги е побеждавало. То победи и в моя живот. Нека бъдем добри, за да живеем в по-добър свят на тази Земя.
Няма опасности и трудности, когато си в правилния път!

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
 
Опасността се крие в грешната посока
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ПРАКТИКА | 1991 - зона за споделяне :: Зона за споделяне, духовни търсения и информация :: Духовни търсения :: Опасности в духовния ни път-
Идете на: